Gelişmiş Medya Oynatıcı ve Video Düzenleyici – RealPlayer İndir Ücretsiz

RealPlayer programı aradığınız her şeyi sunan bir medya oynatıcı ve video düzenleme programıdır. Videoları ve sesleri oynatın, videolarınızı dönüştürün, videoları kırpın, ses CD’leri yazdırın ve kütüphanenizi yönetin.


Video Oynatıcı, Dönüştürücü ve Daha Fazlası

RealPlayer programı bütün medya işlerinizi tek bir program üzerinden halletmenizi sağlayan harika bir programdır. Bütün videolarınızı oynatabileceğiniz bir medya oynatıcı olmasının yanı sıra, video düzenleme ve video dönüştürme özellikleri ile de harika bir programdır.

Video format dönüştürme özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Videolarınızı farklı formatlara dönüştürmenin yanı sıra videoları sese dönüştürmek de mümkündür. MP3 ve WMV formatları da dahil bir çok formata video dönüştürmek mümkündür.

Video kırpma seçenekleri

İstediğiniz bir videonun en komik veya en ilginç anlarını sevdiklerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. RealPlayer programı bir kırpma aracı sunuyor ve bu araç ile videonun dilediğiniz bölümlerini kesip almanızı sağlıyor. Videoda başlangıç ve bitiş noktalarını işaretleyip kırp demeniz yeterlidir.

DVD oynatıcı ve CD yazma özellikleri

RealPlayer programı ile bilgisayarınızda DVD’leri oynatabilirsiniz. Aynı zamanda videolarınızı ve seslerinizi CD’ye yazdırma imkanı da sunuyor. Tek bir tıklama ile çalma listelerinizi CD’ye yazdırabilirsiniz.

Şifre korumalı videolar

Kendinize ait özel videolarını var ise bunları parola koruması ile güvende tutabilirsiniz. Size özel videolara başkaları erişsin istemiyorsanız bu videolara şifre koyun. Ancak bu özelliği yükseltilmiş hesaplar kullanabiliyor.

Bütün medya içeriklerini tek bir yerden yönetmenizi sağlayan bir koleksiyon arayüzü de sunuluyor. Yine videoları TV’ye aktarıp izlemenize de imkan tanıyor.

RealPlayer Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   1.29 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Medya Oynatıcı ve Video Düzenleyici – RealPlayer İndir Ücretsiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler