Tır Sürme Simülasyon Oyunu – Euro Truck Simulator 1.3 İndir

Tır sürme oyunu yada tır simülasyon oyunu olarak oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan birisi de Euro Truck Simulator oyunudur. Size verilen yükleri zamanında Avrupa’nın şehirlerine ulaştırmak zorundasınız.


Tır İle Avrupa’yı Gezme Zamanı

Euro Truck Simulator oyunu bir tır şoförü olarak Avrupa yollarına düşmenizi sağlayan harika bir oyundur. Eğer komyon sürme yada tır simülasyonu oyunu olarak bilinen bu tür oyunlardan birini oynamayı düşünüyorsanız en iyi seçeneklerden birisi Euro Truck Simulator 1.3 olacaktır.

Avrupa yollarında görevleri yerine getirin

Sponsorlu Bağlantılar

Euro Truck Simulator oyununda esas göreviniz bir şehirden diğerine para karşılığında teslimat yapmaktır. Nakliye için yük taşıyorsunuz ve size verilen yükleri zamanında yerine ulaştırmanız gerekiyor. Kazandığınız paralar ile tırlarınızı özelleştirebiliyorsunuz. Ayrıca trafik kurallarına ve hız limitlerine de uymak zorundasınız.

Euro Truck Simulator oyunu harika müzikler ve ses efektleri sunuyor. Bununla birlikte oyunda yasadışı yük taşıma ve polislerle kovalamaca yaşama gibi seçeneklerin olması da hiç fena olmazdı.

Euro Truck Simulator Oyun Detayları

Lisans:   Demo
Boyut:   120 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “Tır Sürme Simülasyon Oyunu – Euro Truck Simulator 1.3 İndir”

  1. dekkkked dedi ki:

    11.07.2018 ?₺?
    ?dekkkked?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler