iPhone ve iPad İçin Eşleştirme Oyunu – Toy Blast İndir

iPhone ve iPad için bağımlılık yapıcı bir oyun olan Toy Blast, oldukça eğlenceli bir eşleştirme oyunudur. Aynı renkli küpleri eşleştirin, bulmacaları çözün ve oyuncakları kurtarın. iOS cihazlar için ücretsiz bir bulmaca ve eşleştirme oyunu.


iOS İçin Toy Blast Oyunu

iOS işletim sistemli cihazlar için bulmaca ve eşleştirme oyunu olan Toy Blast, App Store üzerinden ücretsiz olarak indiriliyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kahramanımız Amy’e yardımcı olarak oyuncakları toplamasını sağlıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bütün eşleştirme oyunlarında olduğu gibi Toy Blast oyununda da aynı renkli iki yada daha fazla rengi bir araya getirerek patlatıyoruz. Doğru hamleler ile oyuncakları sıkıştıkları yerden kurtarmanız gerekiyor. Hamleleri dikkatli kullanmanız gerekiyor, çünkü sınırlı sayıda hamle şansınız bulunuyor. Oyunda çeşitli güçlendiriciler, boya kovaları, TNT’ler, süpürgeler ve daha fazla bonuslar.

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda her bölüm sonrasında çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz. Bağımlılık yapan bu oyunu Facebook üzerinde arkadaşlarınız ile de oynayabiliyorsunuz.

Toy Blast Oynanış Videosu

Toy Blast (iOS) Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   263 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Eşleştirme Oyunu – Toy Blast İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler