iPhone ve iPad İçin Google Mesajlaşma Uygulaması – Google Allo İndir

iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Google Allo isimli bu yeni mesajlaşma uygulaması farklı bir deneyim sunuyor. Daha kolay, daha verimli ve daha hızlı bir mesajlaşma deneyimi için iPhone ve iPad cihazlarınızda Google Allo mesajlaşma uygulamasını denemelisiniz. Sesli asistanlı, hazır cevaplı bu akıllı mesajlaşma uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.


iOS İçin Akıllı Mesajlaşma Uygulaması

iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar için Google tarafından yeni bir mesajlaşma uygulaması duyuruldu. Google Allo isimli bu iOS mesajlaşma uygulaması diğer mesajlaşma uygulamalarından çok daha farklı özellikler sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Google Allo uygulaması diğer mesajlaşma uygulamalarındaki bütün özellikleri sunmanın yanı sıra diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı çok güzel özelliklerde sunuyor. iOS için Google Allo uygulaması aynı zamanda Google Sesli Asistanı da bünyesinde barındırıyor. Böylece mesajlaşırken sesli asistana sorular sorup cevaplar alabiliyorsunuz. Yine Google Allo uygulamasına özel stickerlarda bulunuyor.

Google Allo uygulamasının en güzel yanlarından birisi de akıllı cevap özelliğidir. Yazılan mesaja göre hazır cevaplar size sunuyor ve siz hiçbir kelime yazmadan cevapları gönderiyorsunuz. Hatta fotoğrafları yanıtlarda verebiliyorsunuz. Fotoğraflar üzerine notlar yazarak da gönderebiliyorsunuz.

Google Allo

Yazdığınız mesajların boyutunu istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Uçtan uca şifrelenen sohbetleriniz de tamamen güvende kalır.

Google Allo Video Tanıtım

NOT: Google Allo uygulaması henüz App Store mağazada indirilmeye sunulmuş değil. İndirilmeye açılınca linki buradan paylaşacağız.

Google Allo Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 veya  üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Google Mesajlaşma Uygulaması – Google Allo İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler