PC Donanım Performans Testi (Benchmark) Programı – 3DMark İndir

3DMark, PC’nizi kıyaslamak için ihtiyacınız olan her şeye size sunuyor. Geniş kapsamlı karşılaştırma ölçütleriyle tabletler ve dizüstü bilgisayarlardan en son 4K oyun PC’lerine kadar her şeyi test edebilirsiniz. 3DMark, şimdi en yeni ekran kartları için bir DirectX 12 ölçütü olan Time Spy’yi de içeriyor.


Bilgisayarın Sistemini Test Edin ve Karşılaştırın

3DMark PC’nizi ve mobil cihazlarınızı bir uygulamada kıyaslamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstü olsun farketmez, 3DMark programı donanımınız için özel olarak tasarlanmış bütün kriterleri size sunuyor. Bilgisayarınızın ekran kartı ve işlemci gibi donanımlarını test edebilir ve herhangi bir oyunun gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

3DMark daha hızlı, daha esnek ve kullanımı kolay bir arayüz sunuyor. Dahası, artık yalnızca daha hızlı indirme elde edebilir ve yalnızca ihtiyaç duyduğunuz testleri yüklemeyi seçerek depolama alanından tasarruf edebilirsiniz.

Dünyanın en popüler kıyaslama programlarından biri olan bu program sisteminiz için en iyi referans noktasını öneriyor. 3DMark puanlarınızı diğer Windows, Android ve iOS cihazlarıyla karşılaştırabiliyorsunuz. Test yaptıktan sonra, skorunuzu sisteminizin nerede durduğunu görmek için dünya çapındaki 3Dmark kullanıcılarıyla karşılaştırabilirsiniz.

3DMark

NOT: Programı indirme linkine tıkladığınızda Steam sayfasına yönlendirileceksiniz. Steam sayfasında sağ menüde yer alan “Demoyu İndir” butonuna tıklayarak indirebileceksiniz.

3DMark Program Detayları

Lisans:   Demo
Boyut:   47 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.2.3509
İşletim Sistemi   Win 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC Donanım Performans Testi (Benchmark) Programı – 3DMark İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler