Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Bulma Programı – Kaspersky System Checker İndir

Kaspersky System Checker programı bilgisayarınızın güvenlik açıklarını tespit eder ve bilgisayarın çalışmasını olumsuz etkileyen sorunları tespit ederek kaldırır. Bilgisayar performansını artırmak, sistem bilgisi görüntülemek ve uygulama kaldırmak mümkün.


Tehdit ve Güvenlik Sorunlarını Tespit Edin

Kaspersky System Checker programı ile bilgisayarınızda olası tehditleri veya güvenlik açıklarını bulun, sistem performansını etkileyen sorunları tespit edin ve uygulamaları kolayca kaldırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky System Checker programı bilgisayarınızın güvenlik açıklarını bulmanın yanı sıra bilgisayarın performansını etkileyebilecek sorunları tespit eder. Bilgisayarın çalışması üzerinde olumsuz etkilere sahip olan tehditleri ve sistemle ilgili sorunları belirlemek için analiz yapar.

Yeni bir tarama başlatmak sadece bir düğmeye basın ve anlık olarak tehditleri tara sırasında size göstersin.

Kaspersky System Checker ciddi güvenlik açıklarına dönüşebilecek sorunlarla ilgili bilgileri görüntüler. Örneğin, Internet Explorer’ın ActiveX bileşenlerini indirmesine izin verilip verilmeyeceğini, sistem güncellemelerinin yüklenmesi gerektiği veya kullandığınız antivirüs yazılımı güncel olup olmadığını algılar. Ayrıca, UAC devre dışı bırakılmışsa veya Windows’daki ana bilgisayar dosyaları değiştirilmişse gösterir. Beklendiği gibi kötü amaçlı davranışa sahip dosyaları ve güvenlik duvarı ile ilgili sorunları da gösterir.

Kaspersky System Checker, sistem yapılandırması, işletim sistemi sürümünü, donanım ayrıntılarını, yüklü virüsten koruma yazılımını ve sürüm numarasını ve mantıksal disklerin yapısını açıklayan bilgileri de toplar.

Ayrıca tarayıcı eklentilerini izlemenizi ve yüklü programları yerel makinede güvenli bir şekilde kaldırmanızı sağlayan bir uygulama kaldırıcı ve bir tarayıcı uzantısı görüntüleyicisi gibi davranır.

Kaspersky System Checker, biraz zaman alan bir sistem analizi yapıldıktan sonra, bilgisayarınızla ilgili önemli güvenlik ve performansla ilgili sorunları ortaya çıkarmaktadır.

Kaspersky System Checker

Kaspersky System Checker Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   50 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   1.2
İşletim Sistemi   Win 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Bulma Programı – Kaspersky System Checker İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler