Rootkit Temizleme Programı – RootkitRevealer İndir

Ücretsiz olarak sunulan RootkitRevealer programı sayesinde bilgisayarınıza bulaşan rootkit zararlılarını temizleyebilirsiniz. Truva atları, solucanlar ve casus yazılım gibi zararlıları hemen tespit eder ve silmenizi sağlar.


Truva Atları ve Casus Yazılımları Temizleyin

Bilgisayarınıza bulaşan rootkit zararlılarını algılayan RootkitRevealer programı ile bütün bu zararlılardan kurtulabilirsiniz. Bilgisayasrınıza bir rootkit yazılımı bulaştığı zaman bilgisayarınızda gizlenir ve yönetici haklarına sahip olur. Aynı zamanda casus yazılım ve solucanları da sizden gizleyerek zarar vermeye çalışırlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft tarafından geliştirilen RootkitRevealer programı ücretsiz olarak bilgisayarınızda bütün rootkit yazılımlarını tarar ve temizler. Bilgisayarınızdaki sabit diskler ve kayıt defterine kadar komple bir temizlik yapar.

Rootkit terimi, virüsler, casus yazılımlar ve truva atları da dahil olmak üzere kötü amaçlı yazılımların casus yazılım engelleyicileri, virüsten koruma ve sistem yönetim yardımcı programlarından varlıklarını gizlemeye çalıştıkları mekanizmaları ve teknikleri tanımlamak için kullanılır. Kötü amaçlı yazılımın yeniden başlatılmaya devam edip etmediğine ve kullanıcı modu veya çekirdek modunda çalışıp çalışmadığına bağlı olarak birkaç rootkit sınıflandırması vardır.

rootkitrevealer

RootkitRevealer Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   231 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows Tümü

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Rootkit Temizleme Programı – RootkitRevealer İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler