Ücretsiz En İyi DJ Programı İndir – VirtualDJ 8 İndir

DJ’ler için müzikler oluşturma konusunda 20 yıllık deneyime sahip olan VirtualDJ programı dünya çapında profesyonel DJ’ler tarafından kullanılıyor. VirtualDJ 8 programı son teknolojileri kullanarak en iyi müzik ve video mixleri oluşturmanızı sağlar. DJ yeteneklerinizi geliştirmek için en iyi program.


DJ Olmak İçin VirtualDJ Home Free

VirtualDJ programına ücretsiz sahip olmak için Virtual DJ Home Free programını hemen indirin. Profesyonel DJ’ler tarafından kullanılan en iyi programlardan birisi olan VirtualDJ mükemmel özellikler sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

DJ’ler tarafından kullanılan bu program aynı zamanda medya oynatıcı özelliğini de gelişmiş şekilde sunuyor. Aynı anda iki ya da daha fazla parça oynayarak şarkıları “mix” yapabilirsiniz. Şarkılara efekler uygulayarak dilediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz.

Program ile şarkıları kolayca bulabilir, filtreleyebilir, çalma listeleri oluşturabilir ve internet üzerinden bir çok parçaya ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda video ve karaoke de çalabilirsiniz. Sadece şarkıları değil aynı zamanda videoları da mixleyebiliyorsunuz.

VIRTUALDJ

VirtualDJ 8 Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  36 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon: Home Free 8.2.3409
İşletim Sistem Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz En İyi DJ Programı İndir – VirtualDJ 8 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler