Windows 7 ve Windows 8 İçin Kar Melekleri Teması İndir Download Yükle Bedava

Kışa özel bir masaüstü ister misiniz? Dışarıya yağan kar bilgisayarınızın ekranına da yağsın istiyorsanız işte size Kar Melekleri teması. Bu temada kar melekler tarafından masaüstüne indiriliyor. Kışa özel bir tema arayanlar için Kar Melekleri teması ücretsiz olarak sunuluyor.


Karı Masaüstüne Kar Melekleri İndirsin

Kışa özel bir masaüstü ister misiniz? Dışarıya yağan kar bilgisayarınızın ekranına da yağsın istiyorsanız işte size Kar Melekleri teması. Bu temada kar melekler tarafından masaüstüne indiriliyor. Kışa özel bir tema arayanlar için Kar Melekleri teması ücretsiz olarak sunuluyor.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu ücretsiz Windows kış temasında gökyüzünden melek kanatları kadar narin kar taneleri düşüyor.

Bütün Kış Temaları İçin Tıklayınız…

Kar Melekleri teması

Bu tema bilgisayarınızı da kişiselleştiriyor. Kişiselleştirme seçenekleri arasında pencere renklerinin değişmesi, uyarı sesleri ve arka plan resimleri yer alıyor.

Bu temayı kullanabileceğiniz Windows sürümleri arasında Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows 7 Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümleri bulunuyor.

NOT: Kar Melekleri teması yayından kaldırıldığı için Kar Taneleri ve Buz isimli temanın indirme linkini sizlerle paylaşıyoruz. 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 ve Windows 8 İçin Kar Melekleri Teması İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler