Windows 7 ve Windows 8 İçin Kardan Adamlar Teması İndir Download Yükle Bedava

Kışın sembollerinden birisi de hiç şüphesiz kardan adamlarıdır. Kardan Adamlar Teması ile kış aylarının sembolü masanızın üstüne geliyor. Birbirinden güzel kardan adam ve kış manzarası bu tema ile birlikte masaüstünü süsleyecek.


Masaüstü İçin Kardan Adamlar Teması

Kışın sembollerinden birisi de hiç şüphesiz kardan adamlarıdır. Kardan Adamlar Teması ile kış aylarının sembolü masanızın üstüne geliyor. Birbirinden güzel kardan adam ve kış manzarası bu tema ile birlikte masaüstünü süsleyecek.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7,2 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Harika kar ve kardan adamı görüntüleri ile bilgisayar ekranınız kışa hazır olacak.Resmi, gündelik, hareketli, samimi—Bu kışa özgü ücretsiz Windows temasında kardan adamlar giyim modellerini sergiliyorlar.

Bütün Kış Temaları İçin Tıklayınız…

Kardan Adamlar teması

Kardan Adamlar Teması bilgisayarınızı da kişiselleştiriyor. Kişiselleştirme seçenekleri arasında pencere renklerinin değişmesi, uyarı sesleri ve arka plan resimleri yer alıyor.

Bu temayı kullanabileceğiniz Windows sürümleri arasında Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows 7 Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümleri bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 ve Windows 8 İçin Kardan Adamlar Teması İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler