Windows 8.1 ve Windows 10 İçin Fotoğraf Düzenleme Programı – Fotor İndir

Fotor programını indirerek fotoğraflarınızı tek tek yada toplu bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı toplu olarak düzenleyebilir, fotoğraflardan kolajlar yapabilir, birbirinden güzel efektleri uygulayabilir ve fotoğraf düzenleme araçları ile yeni fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Fotor programı ücretsiz bir alternatiftir.


Windows 8.1 ve Windows 10 İçin Fotor

Fotor programı Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayarlarınızda kullanacağınız ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır. Ücretsiz indirilebilen Fotor kullanarak tek bir tıklama ile toplu bir şekilde fotoğrafları düzenleme imkanı sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayarlarınızda Fotor programlarınızda fotoğraflara çeşitli efektler, kenarlıklar ve sahneler ekleyebilirsiniz. Birçok güçlü araçları ile paralı fotoğraf düzenleme programları ile yapabileceğiniz bir çok işlemi yapma fırsatı sunuyor.

Fotor programı kolaj yapmanızı da sağlıyor. 20’den fazla farklı düzen seçenekleri ile istediğiniz gibi bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Aynı zamanda belli bir alanı seçerek fotoğrafları bulanıklaştırabilirsiniz.

Fotoğraflar metinler de ekleyebiliyorsunuz. TIFF, JPEG ve PNG gibi formatları desteklemesinin yanı sıra RAW formatını da dönüştürmesi büyük bir kolaylık sağlıyor.

fotor

Fotor Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  110 MB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem Windows 8.1 ve Windows 10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8.1 ve Windows 10 İçin Fotoğraf Düzenleme Programı – Fotor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler