Mac İçin Ücretsiz En İyi Medya Oynatıcı – VLC Media Player İndir Yükle Türkçe

Mac için VLC programı özgür ve açık kaynak kodlu bir medya oynatma programıdır. Bütün platformlarda çalışan VLC Media Playerhemen hemen bütün ortam dosyalarını oynatır. DVD, Ses CD, VCD ortamlarını ve bütün uzantıları bu programda açabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği sunuyor.


Mac’de Bütün Videoları Oynatın

Mac için VLC Media Player programı sayesinde basit, hızlı ve çok gelişmiş bir medya oynatıcıya sahip olacaksınız. Açık kaynak kodlu bir şekilde geliştirilen VLC Media Player programı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

VLC Media Player en kısa tabirle herşeyi oynatır. Dosya, Disk, Web Kamerası, Aygıt ve Akış ile ilgili bütün içeriklerinizi bu programla oynatabilirsiniz. Herhangi bir codec paketi gerektirmeden  MPEG-2, MPEG-4, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3 gibi bütün uzantıları oynatır.

VLC Media Player programı Mac işletim sisteminin yanı happy wheels demo sıra Linux, Windows, Unix, iOS, Android işletim sistemlerinde de çalışır. Program kesinlikle casus yazılım, reklam ve kullanıcı izlemesi barındırmaz.

VLC Media Player programı ayrıca tema desteği de sunuyor. Programın dış görünümünü istediğiniz skini kullanarak değiştirebilirsiniz.

Programın desteklediği bütün giriş ve çıkış formatlarını görmek için tıklayınız

VLC Media Player mac

VLC Media Player Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 44 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 3.0.0
İşletim Sistemi: Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Ücretsiz En İyi Medya Oynatıcı – VLC Media Player İndir Yükle Türkçe”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler